Out of Office Coaching

Všude dobře, tak co v kanclu …

Individuální Out of Office coaching na čerstvém vzduchu

Týmový Out of Office workshop a coaching s outdoorovou aktivitou

Individuální Out of Office Coaching je osvěžující příležitost, jak uniknout dennímu stereotypu a jak si zpříjemnit cestu k novým myšlenkám a jinému emočnímu nastavení. Koučování je totiž pro obě strany radost a kreativní činnost a k tomu patří i vhodná volba prostředí.

Příležitosti pro Individuální Out of Office Coaching jsou podle vašich časových možností dostupné kdekoli – může to být společná krátká vycházka přilehlou ulicí či parkem, posezení v kavárně či na dětském hřišti, návštěva výstavy, výšlap k blízké turistické zajímavosti, delší výlet, výjezd lodí či jiný specifický formát podle vašeho přání. Můžete to nechat na mně nebo přijít s vlastním návrhem.

Individuální Out of Office Coaching si můžete kdykoli zvolit místo našeho standardního koučovacího sezení v kterémkoli  koučovacím programu Koučování k úspěchu. Stačí slovo a vyrážíme ven.

Týmový Out of Office Coaching je kombinace rozvojového workshopu či týmového koučování a provázané outdoorové aktivity. Outdoorová aktivita je zvolena tak, aby vedle samotného zážitku mohly dále probíhat tématické rozhovory, individuální či skupinové koučování.

Týmový Out of Office Coaching je možné využít jako samostatnou jednodenní akci nebo  jako součást většího teambuildingu. Lze jej realizovat i jako vícedenní.

Témata a rozsah rozvojové části se volí podle potřeby a situace daného týmu. To samé platí i pro doprovodnou outdoorovou aktivitu (pěší výlet, ferrata, lezení, slaňování, jeskyně, raft, luk, přežití …).

Vzorový Out of Office Coaching

Procházka do městské přírody I.

,

Kilometrová procházka do skryté městské přírody umožní vidět z výšky nejen město, ale i vaše téma.

Workshop Úvod do Konverzační inteligence s Jeptiškou

,

Upovídané dopoledne s Konverzační inteligencí, s neurovědou a jejími doporučeními, s vedením zásadních rozhovorů. Odpolední konverzační výlet spojený se zdoláním překrásné zajištěné cesty (ferraty) Zadrátovaná jeptiška v Lužických horách a budováním důvěry i [...]

Někdo se už těší na celodenní Out of Office …

ZVEDNĚTE ZADEK, HLAVA SE PŘIDÁ. Domluvte si svou Strategickou schůzku.