Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Seznamte se s Konverzační inteligencí, zásadní dovedností budoucích leaderů. Poznejte vliv konverzací na kvalitu vztahů i na výkon společností.
Tématem vás provede profesionální kouč ICF Jan Novák, Associate Certified Coach a Converational Intelligence Enhanced Skills Practitioner.

Akce se pořádá v rámci Týdne vzdělávání dospělých a Dne otevřených dveří poradenského a vzdělávacího centra Sociální agentury.

 

Info z akce

 

O ICF

ICF, International Coach Federation (Mezinárodní federace koučů), je největší celosvětová organizace sdružující profesionální kouče, kteří koučují v oblasti profesního i osobního života a kteří se hlásí ke koučinku tak, jak ho ICF definuje. Jasně vymezuje přístup, chování a jednání jaké její členové - profesionální koučové pod pojmem koučink a koučování nabízejí. Definuje, jak se v ICF koučové chovají a přistupují ke svým klientům, jaký etický kodex dodržují a jaké hlavní kompetence mají mít. Definuje vysoké profesní standardy pro kouče, zajišťuje nezávislou certifikaci pro kouče a tréninkové školy a podporuje vytváření globální sítě certifikovaných profesionálních koučů. V České republice je zastoupena lokální sekcí ICF ČR.

X

Forgot Password?

Join Us

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.