HMATATELNÉ VÝSLEDKY

Výsledky koučování můžete vnímat všemi smysly. Výsledky uvidíte ve své tváři a postoji. Jak prožíváte určité životní situace, ucítíte jinak pocity ve svém těle. Během konverzací uslyšíte nový tón a způsob vedení vašich rozhovorů. Užíváte si a využíváte své odkryté či znovuobjevené schopnosti. Vytvoří se před vámi vaše nová, lepší realita.

Na přínosy koučování se můžete dívat také skrze čísla. Jsem rád, že mohu pomáhat měřitelným změnám, které svou vůlí a odhodláním mí klienti dosahují.

KOUČOVÁNÍ K ÚSPĚCHU klientům, mimo jiné, přineslo

0 schůzek
a jednání s pocitem sebevědomí
0 hodin
získaných pro osobní život
0 kusů
nevykouřených cigaret
0
ušetřených pro svá přání
ROČNĚ
Jan Novák, kouč, ACC

POMÁHÁM K ÚSPĚŠNÝM ZMĚNÁM.
POKUD OPRAVDU CHCETE.

Osobní reference pro KOUČOVÁNÍ K ÚSPĚCHU – příběhy, které mluví i bez čísel …

Jsem člověk, který se pomocí koučinku “NAUČIL MÍT SE RÁD”, tedy hlavně myslet pozitivně, což se projevilo nejen v pracovním, ale i osobním životě.
Ing. Vlasta Rezková, MBA, vedoucí odboru
CO SE MI NA KOUČOVÁNÍ K ÚSPĚCHU NEJVÍC LÍBÍ?
Jasné sestavení cílů, měřitelné postupné cíle vedoucí k viditelnému měřitelnému výsledku.
Rozebírání cesty z různých úhlů. Rozdělení smysluplných, slepých a důležitých cest pro dosažení cíle.
Podpora motivace. Kromě mě je tu další člověk, který měří výsledky. Je důležité nestát na jednom místě.
Petr Brož, instruktor sportovního lezení
Srovnáš si myšlenky, naučíš se pracovat sám se sebou, zjistíš, že toho dokážeš spoustu vymyslet sám. Začneš si věřit.
Mgr. Dušan Mátl, Senior Manager, Partners Financial Services, a.s.
Proč KOUČOVÁNÍ K ÚSPĚCHU?
Velmi mi pomáhá definovat rozdíl mezi tím, co žiji a co chci žít.
Ing. Jan Kvasnička, jednatel
Co mi přineslo KOUČOVÁNÍ K ÚSPĚCHU?
Získání zkušenosti, jak nahlížet na věci z jiného úhlu pohledu, ačkoli máte pocit, že už to lépe a jinak nelze. Hlubší vcítění se do pocitů druhé strany, ačkoli máte pocit, že jste dostatečně empatičtí.
Ing. Andrea Bednářová, jednatelka
Jako mentor jsem měl možnost poslouchat koučovací rozhovory vedené Janem Novákem a můžu potvrdit, že koučovací dovednosti, které během těchto sezení prokázal, odpovídají požadavkům na certifikované kouče Mezinárodní federace koučů (ICF).
Ing. Jiří Kunčar, PCC, mentor koučů
Byla jsem překvapená, že “ajťák” umí takto vést rozhovor. Bylo fajn, vyzkoušet na vlastní kůži jiný způsob práce (jiný oproti naší supervizi v práci nebo mojí psychoterapii). Zásadní bylo uvědomění si toho, kdy a co mě vzteká a jak reaguji, a tudíž toho, kde mohu zkusit něco změnit a dělat jinak. Finta s mrkví byla první částí změny.
Mgr. Dagmar Francová, zástupkyně ředitele, psychoterapeut
Koučování je náročné. Leckdy se dostanete na dřeň, zjistíte, co všechno neděláte, což může být frustrující. Zároveň začínáte přemýšlet jinak.
Mgr. Dita Henzlová, Zástupkyně ředitele, Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala
Líbí se mi, že díky koučinku se dokážu zastavit a přemýšlet sama nad sebou. Začínám pozorovat změny v životě – mám volné víkendy, daří se mi lépe organizovat pracovní záležitosti a cítím se lépe.
Šárka Šístková, jednatelka
Díky koučinku jsem se naučil věnovat větší pozornost komunikaci – nejen tomu, co sděluji, ale také jak. Daří se mi věnovat větší pozornost nejen tomu, jak věci sděluji, ale i tomu, jak na mou komunikaci reagují ostatní. Líbí se mi otázky kouče, které bych si sám takto neformuloval, ale které mne posouvají dále.
Mgr. Jan Vašat, akademický pracovník, předseda o.s.
JAKÉ BYLO ÚVODNÍ Týmové KOUČOVÁNÍ K ÚSPĚCHU?
S Honzou Novákem jsem se znala z dob studia, a proto vytvoření bezpečného a otevřeného nového kontextu bylo pro mě zásadní. To se podařilo nad mé očekávání. Oceňuji mírné, lehce vtipné a na jádro soustředěné doptávání. V průběhu koučinku jsem pozorovala klesající napětí kolegů a navedení k dalšímu postupu vlastními silami, z vlastních zdrojů. Způsob práce, který mě aktivizuje, mi vyhovuje. Zároveň jsme rozkryli některé zvyklosti v komunikaci mezi námi a mohli se navzájem slyšet, co nám vyhovuje a na čem můžeme popracovat.
Mgr. Lenka Černá, ředitelka Dobrovolnického centra, z.s.
Kouč Honza Novák je nejenom příjemný člověk, ale i motivující kouč. Jsem moc rád, že jsme k sobě našli cestu a já se mohl posunout dále. Tohoto kouče každému vřele doporučuji.
Na přání anonymizováno
Díky koučování jsem pochopila, že je možné tvořit svou budoucnost, ne být loutkou okolností a ve vztazích s lidmi. Vnímám svůj život v širších souvislostech. Přestávám být v zajetí obav a přijímám svobodu a možnost změny.
Na přání anonymizováno
Po 2,5 hodinách koučovacího sezení jsem okamžitě skončil s dlouholetým kouřením. Díky kouči jsem si uvědomil, že vlastně nemám a nikdy jsem neměl důvod kouřit. Kouření a chuť na cigaretu zmizely jako mávnutím kouzelného proutku z mého života. Navíc mě opravdu překvapilo, že mi okamžitě začali vadit kuřáci a začal vadit a dusit kouř z cigaret. Nechápu to, ale jsem rád.
Jaroslav Rybáček, IT technik
Můj úspěšný příběh začal probuzením z dvouletého snu, kdy jsem bezmyšlenkovitě plnila úkoly nadřízeného (aktivisty a workoholika). Uvědomila jsem si, že se neposouvám v kariéře a kolegové mne berou jako podřízeného, neboť jsem jim k tomu dávala příležitosti. Stačilo k tomu získat zpět své pozitivní myšlení a narušené sebevědomí. Napsala jsem si body, které mne postupně posouvají dál.I přes nevůli mého nadřízeného, který pátrá po příčině mé změny, jsem odhodlaná na sobě dál pracovat. Děkuji panu Novákovi za otevření mých očí.
Na přání anonymizováno
Uvědomil jsem si, že se dá na věci koukat ještě z jiného úhlu, nebo mít zkrátka nadhled. Na sezení jsme probrali možnosti týkající se mé budoucnosti, rozebrali jsme je a poté jsme je složili zpátky tak, aby do sebe zapadaly. Dříve jsem měl pocit, že se na mě sype hromada věcí, teď už vím, že mám jen hodně malých hromádek, které zvládnu.
Ondřej Thor, živnostník, trenér
I přes počáteční nedůvěru jsem již po prvním setkání odcházela motivovaná v očekávání změn k lepšímu v profesním životě. Díky vlídně kladeným otázkám jsem dokázala na sebe nahlížet z jiné perspektivy, objevila větší důvěru ve své schopnosti, uvědomila si doposud nepoznané možnosti komunikace s kolegy. Kouče J. Nováka upřímně doporučuji.
Vlaďka Sejpková, staniční sestra
Díky Honzovi Novákovi a jeho koučinku jsem o sobě zjistila spoustu nových věcí. Vyhovuje mi jeho přístup, kdy mě vhodnými otázkami dokáže dovést k tomu, že si na vlastní dotazy sama odpovím. Otvírám si tak nové nečekané možnosti a překvapuji při tom sama sebe. Zároveň se při společných sezeních dobře bavím.
Ing. Pavla Koukolíčková, mentor projektu

Spolupracoval jsem s klienty na pozicích a v rolích:

Bankovní poradce, Ekonom, Exportní manažer, Finanční poradce, Finanční ředitel, HR manažer, Jednatel, Konzultant, Majitel firmy, Nákupčí, Obchodní zástupce, Programátor, Projektový manažer, Realitní makléř, Redaktor, Referent, Ředitel, Sociální pracovník, Sportovní instruktor, Staniční sestra, Student, Supervizor, Technik IT, Tenista, Učitel, Vedoucí odboru, Výrobní ředitel, Zástupce ředitele, Živnostník